Program Menedżerski

Strefa studenta

Jesteś studentem lub absolwentem i masz apetyt na pracę w handlu? Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania! Może to właśnie u nas będziesz rozwijał swoją karierę. Carrefour daje możliwość zatrudnienia na stanowiskach w różnych działach zarówno w sklepach, jak i w centrali firmy. To, jaki smak kariery wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Sam będziesz odpowiedzialny za tworzenie swojej przyszłości zawodowej.

Program Menedżerski

Jeżeli jesteś samodzielny i odpowiedzialny, lubisz pracę z ludźmi i angażujesz się w to, co robisz, to Program Menedżerski „Apetyt na handel” jest właśnie dla Ciebie. Szukamy osób z pasją, które chcą optymalnie wykorzystać swój potencjał oraz możliwości i realizować karierę w handlu.

Nasz program menedżerski „Apetyt na handel” łączy szkolenie z zakresu zarządzania z praktycznym szkoleniem operacyjnym. Obejmuje szkolenie operacyjne w sklepach, szkolenia funkcyjne, wymianę wiedzy i doświadczeń z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zarządzanie zespołem oraz komunikację interpersonalną. Pomaga poznać pracę w handlu w wielu wymiarach. Daje możliwość korzystania z wiedzy doświadczonych praktyków: każdy z uczestników ma swojego mentora. Daje także możliwość dokładnego poznania struktury oraz kultury organizacyjnej firmy.

Program jest skierowany do studentów ostatnich lat i absolwentów. Trwa sześć miesięcy i kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska menedżerskiego w sklepie (na stanowiskach kierownika sklepu, czy menedżera działu) .

Program menedżerski obejmuje:
program-menedzerski
6-miesięczny staż dla przyszłych menedżerów
szkolenie-operacyjne
Szkolenia opercyjne w sklepach
szkolenia-funkcyjne
Szkolenia funkcyjne
wymiana-wiedzy
Wymiana wiedzy i doświadczeń
wsparcie-opiekuna
Wsparcie opiekuna

Rozpocznij swoją karierę już dziś! Zobacz aktualne oferty. Zawsze także możesz wysłać  CV na adres rekrutacja@carrefour.com z dopiskiem Program menedżerski „Apetyt na handel”.

Program menedżerski „Apetyt na handel”. 6 miesięcy krok po kroku.

1.    Chcesz wziąć udział w programie? Dziękujemy za zaufanie. Wypełnij formularz rekrutacyjny lub wyślij CV.
2.    Rekrutacja do programu to 2 etapy: analizujemy Twoje CV, a następnie zapraszamy Kandydatów do udziału w panelu rekrutacyjnym z kadrą zarządzającą Carrefour.
3.    Udało się? Świetnie! Zapraszamy Uczestników na uroczystą inaugurację Programu do naszego centrum szkoleniowego Smak Kariery.
4.    Poznajesz swojego mentora – opiekuna oraz sklep szkoleniowy, który stanie się Twoim miejscem pracy na najbliższe 6 miesięcy.
5.    Do dzieła! Rozpoczynasz program szkoleniowy w naszych sklepach i działach – szkolenia operacyjne i funkcyjne.
6.    Regularnie odwiedzasz Centrum Smak Kariery na sesje szkoleniowe z naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi ekspertami.
7.    Po 6 miesiącach kończysz program. Ale to dopiero początek… Obejmujesz stanowisko menedżera działu lub kierownika sklepu i sklep, w którym będziesz pracować.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do programu menedżerskiego „Apetyt na handel” do naszych supermarketów w całej Polsce.

Zobacz ofertę i aplikuj!

Kierownik sklepu – program stażowy Apetyt na Handel

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi rekruterami, wypełnij formularz kontaktowy

 

Cesarz zarządza: W ogrodzie można wszystko!

Subskrybuj

Owoce i ciasto to para dobrana idealnie. <3 Co upieczesz w tym tygodniu?

Polub Carrefour Polska

Sztab strategów i kucharzy pod wodzą Cesarza jest tutaj, aby pomóc Ci w zakupach! Odkrywaj promocje, znajduj przepisy, dobieraj produkty do swoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

Tydzień prania za darmo!

Sprawdź ofertę

Zobacz Carrefour w portalu LinkedIn

Przyłącz się

Z okazji Święta Francji #CarrefourPolska promuje sport i zdrowy styl życia

Obserwuj

Zobacz najnowsze zdjęcia w naszej instagramowej galerii!

Obserwuj

Odkryj ogromny wybór produktów w doskonałej jakości i najlepszej cenie!

Sprawdź ofertę