Staż letni

Strefa studenta

Jesteś studentem lub absolwentem i masz apetyt na pracę w handlu? Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania! Może to właśnie u nas będziesz rozwijał swoją karierę. Carrefour daje możliwość zatrudnienia na stanowiskach w różnych działach zarówno w sklepach, jak i w centrali firmy. To, jaki smak kariery wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Sam będziesz odpowiedzialny za tworzenie swojej przyszłości zawodowej.

Staż letni

Jeśli zastanawiasz się, czy wakacje warto przeznaczyć na zdobycie doświadczenia zawodowego, my zapewniamy, że tak! Będziesz mieć okazję poznania naszej firmy i specyfiki jej działania, skorzystania z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów na rynku i dzięki temu łatwiej zdecydujesz, czy chcesz rozwijać się właśnie w handlu.

Wakacyjny staż trwa cztery miesiące, a jego program jest realizowany w centrali firmy w Warszawie. Sam wybierasz dział, który Cię interesuje – może to być np.: Marketing, Logistyka, Finanse, Księgowość, HR czy Dział Handlowy. Nasze praktyki są płatne, a każdy z uczestników ma swojego opiekuna.

Nasi stażyści biorą aktywny udział w prowadzonych przez nas projektach, poznają różnorodne działy i otrzymują własne zadania do wykonania. U nas nie ma parzenia kawy! Wysoką jakość edukacyjną stażu potwierdza certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@carrefour.com z dopiskiem „Staż”.

Staż letni obejmuje:
staz
4-miesięczny staż w centrali firmy
projekty
Ambitne zadania, realne projekty
dzialy
Różnorodne działy organizacji
wyzwania
Nowe wyzwania
mentor
Opieka i wsparcie mentora

Cesarz zarządza: W ogrodzie można wszystko!

Subskrybuj

Owoce i ciasto to para dobrana idealnie. <3 Co upieczesz w tym tygodniu?

Polub Carrefour Polska

Sztab strategów i kucharzy pod wodzą Cesarza jest tutaj, aby pomóc Ci w zakupach! Odkrywaj promocje, znajduj przepisy, dobieraj produkty do swoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

Tydzień prania za darmo!

Sprawdź ofertę

Zobacz Carrefour w portalu LinkedIn

Przyłącz się

Z okazji Święta Francji #CarrefourPolska promuje sport i zdrowy styl życia

Obserwuj

Zobacz najnowsze zdjęcia w naszej instagramowej galerii!

Obserwuj

Odkryj ogromny wybór produktów w doskonałej jakości i najlepszej cenie!

Sprawdź ofertę