Nasz ambasador

O centrum

„Smak Kariery” to innowacyjne centrum konferencyjno-szkoleniowe zlokalizowane w warszawskim Centrum Handlowym Reduta. To wyjątkowe miejsce charakteryzujące się nowoczesnością i dobrym stylem, umożliwiające wymianę wiedzy i doświadczeń.

Nasz ambasador

David Gaboriaud urodził się we Francji i wychowywał w Paryżu. Od najmłodszych lat jest pasjonatem smacznej i dobrej kuchni, którą poznał dzięki rodzicom, którzy przekazali mu wiedzę i tajniki francuskiej sztuki kulinarnej. Od 3 lat, prowadzi autorski program kulinarny „David w Europie” w telewizji Kuchnia+

4

Gościnnie występuje w porannym programie „Dzień Dobry TVN” gdzie gotuje potrawy inspirowane swoimi podróżami. Regularnie pojawia się na antenie Radio Zet i Radio Zet Chilli, gdzie rozmawia o kuchni europejskiej. Techniki kulinarne zdobywa odbywając staże i szkolenia odwiedzając najlepszych szefów kuchni w Polsce i zagranicą. Obecnie współpracuje z Carrefour Polska będąc jednocześnie ambasadorem marki Carrefour Jakość z Natury. Organizuje warsztaty i pokazy kulinarne dla firm (spotkania team buildingowe, kreatywne, integracyjne) oraz dla klientów indywidualnych.

David Gaboriaud z wielką pasją i naturalnością opowiada o francuskiej kuchni regionalnej. Zaraża wszystkich pozytywną energią i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Inspiracje kulinarne czerpie z kraju w którym się wychował i kraju w którym mieszka, tworząc w kuchni francusko-polski crème de la crème. Celem Davida jest promowanie kultury spożywania żywności a głównie celebrowania i delektowania się posiłkami, zamiast szybkiego napełniania żołądków.

Jego motto to: “jeść dla przyjemności, a nie odżywiać się”.

Cesarz zarządza: W ogrodzie można wszystko!

Subskrybuj

Owoce i ciasto to para dobrana idealnie. <3 Co upieczesz w tym tygodniu?

Polub Carrefour Polska

Sztab strategów i kucharzy pod wodzą Cesarza jest tutaj, aby pomóc Ci w zakupach! Odkrywaj promocje, znajduj przepisy, dobieraj produkty do swoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

Tydzień prania za darmo!

Sprawdź ofertę

Zobacz Carrefour w portalu LinkedIn

Przyłącz się

Z okazji Święta Francji #CarrefourPolska promuje sport i zdrowy styl życia

Obserwuj

Zobacz najnowsze zdjęcia w naszej instagramowej galerii!

Obserwuj

Odkryj ogromny wybór produktów w doskonałej jakości i najlepszej cenie!

Sprawdź ofertę